Jak ujędrnić biust?

Posiadaczki pięknego, jędrnego biustu są prawdziwymi szczęściarami. Wszak, to jeden z głównych walorów urody płci żeńskiej. Nic więc dziwnego, że Panie tak często zadają pytania w stylu „Jak ujędrnić biust?”, czy też „Jak powiększyć piersi?”.

W dzisiejszej publikacji pragniemy przedstawić metody, które pozwalają na poprawę wyglądu kobiecego biustu. Panie znajdą tu opis zarówno inwazyjnych jak i w pełni naturalnych metod.

Zabiegi medycyny estetycznej na powiększanie/ujędrnianie piersi

To, jak ważny jest biust dla kobiety oddają statystyki wszelkich zabiegów oferowanych przez chirurgię plastyczną. Żadne inne formy modelowania ciała nie są tak popularne jak te, które dotyczą piersi.

Spośród wszystkich, najpopularniejsza jest operacja wszczepiania implantów piersiowych. Jest to zabieg inwazyjny, który przeprowadzany jest przy pełnym znieczuleniu. Okres rekonwalescencji po zabiegu trwa kilka tygodni, ale efekty są naprawdę rewelacyjne. Obecna medycyna pozwala wymodelować piersi w dowolny sposób.

Zabiegami o nieco mniejszej popularności są lipomodeling oraz Macrolane, czyli: powiększanie piersi własnym tłuszczem oraz kwasem hialuronowym. Ich trwałość jest mniejsza (do około 3-4 lat), ale za to są w pełni naturalne (brak wszczepiania ciał obcych). Koszt zabiegów to około 10 000 złotych.

Naturalne zabiegi na powiększanie/ujędrnianie piersi

Piersi można powiększyć stosując naturalne zabiegi powiększające. Doskonale na biust oddziałowują ćwiczenia wzmacniające mięśnie klatki piersiowej. Uzyskać można efekt ujędrnienia i optycznego powiększenia piersi.

Równie skuteczną formą powiększania jest stosowanie suplementów diet (w formie tabletek lub kapsułek). Z reguły takie preparaty oparte są o naturalne składniki, które bogate są w fitoestrogeny – naturalne hormony.

Podobnie jest z kremami ujędrniającymi. Ich skład z reguły pozwal ujędrnić i nadać „świeżego” wyglądu piersiom.

Niewątpliwie, naturalna kuracja nie da takich efektów jak zabiegowe powiększanie piersi, ale rezultaty z całą pewnością będą zauważalne.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*