Jak powiększyć małe piersi?

Wielkość piersi dla wielu Pań jest miarą ich kobiecości. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że decydują się wykorzystywać wszelkie dostępne metody, które pozwalają dodatkowo wyeksponować biust.

Poza tzw. konturowaniem, noszeniem staników push-up, czy realizacją masażów ujędrniających Panie decydują się na rozmaite zabiegi oferowane przez medycynę estetyczną. Ich koszt zwykle nie należy do najmniejszych, ale to nie stanowi żadnej przeszkody. Kobiety sa w stanie zapłacić naprawdę wysoką cenę za piękno swojego biustu.

Jak powiększyć małe piersi?

Medycyna estetyczna oferuje kilka rozwiązań na powiększenie biustu. Poniżej pokrótce przedstawiamy te, które cieszą się zdecydowanie największą popularnością.

Na pierwszym miejscu umieszczamy najbardziej inwazyjną, ale gwarantującą najlepsze i najtrwalsze efekty operację plastyczną. Wszczepienie implantów piersiowych to zabieg, który pozwala na: powiększenie, ujędrnienie, dowolone wymodelowanie oraz podniesienie piersi. Rezultaty są trwałe. Koszt takowego zabiegu oscyluje w granicach piętnastu tysięcy złotych.

Kolejnym, niemalże dorównującym popularnością zabiegiem jest aplikacja kwasu hialuronowego. Ta, nieco mniej inwazyjna metoda polega na wstrzyknięciu specjalnego preparatu do piersi i późniejsza ich modelacja. Tą metodą biust można powiększyć o maksymalnie dwa rozmiary. Sam zabieg kosztuje około dziesięciu tysięcy złotych, a efekty utrzymują się do trzydziestu miesięcy.

Trzecim zabiegiem na naszej liście jest lipomodeling. Ta stosunkowo nowa formuła polega na powiększaniu piersi własnym tłuszczem. W pierwszej kolejności pacjentka poddawana jest zabiegowi liposukcji, następnie tłuszcz jes odwirowywany i aplikowany bezpośrednio do piersi. Około 20-80% aplikowanej tkanki przyswaja się i pozostaje na miejscu na stałe. Efekt tego zabiegu jest zdecydowanie najbardziej naturalny. Niestety, koszt zabiegu może wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Na uwagę zasługuje również takie rozwiązanir jak: powiększanie piersi specjalnymi tabletkami, których skład jest oparty na fitoestrogenach (roślinne hormony).

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*