Tabletki na powiększenie penisa

Kompleksy związane z wielkością członka są bardzo powszechne w środowisku mężczyzn. Dla wielu – temat wielkości, to temat tabu.

Czy rozmiar ma znaczenie?

W 2002 roku doktor Francken wraz ze swoimi współpracownikami przeprowadził badanie, które miało na celu odpowiedzieć na wyżej postawione pytanie.

W badaniu uczestniczyło 375 kobiet aktywnych seksualnie. Spośród wszystkich na odpowiedź zdecydowało się 170 uczestniczek. Głosy rozłożyły się następująco: 55% kobiet uznało, że długość penisa nie ważny, 22% stwierdziło to za kompletnie nieistotne. Tylko lub aż 20% kobiet uznało, że penis i jego wielkość ma duże znaczenie. 1% ankietowanych stwierdziło, że jest to czynnik absolutnie kluczowy.

W przypadku badania o grubość penisa – 32% ankietowanych kobiet uznało to za rzecz ważna.

Badanie Franckena wykazało, że wiek, demografia oraz inne czyniki nie mają wpływu na to „czy rozmiar ma znaczenie?”.

Tabletki na powiększanie członka

Mimo, że badania sugerują iż około 1/4 kobiet zwraca uwagę na rozmiar penisa, to zainteresowanie powiększaniem penisa jest ogromne. Wielu Panów pragnie zwiększyć jego długość i objętość, aby poczuć się pewniej.

Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań są tabletki, których skuteczność jest bardzo różna. Suplementów diet o naturalnym działaniu jest wiele – niestety nie każdy można określić mianem skutecznego. Ceny takich preparatów nie należą do najniższych, dlatego też warto przed wyborem zapoznać się z opiniami i recenzjami ekspertów na ten temat.

Preparatem cieszącym się popularnością i mogącym pochwalić się naprawdę pochlebnymi recenzjami jest Member XXL – innowacyjny produkt, który od niedawna dostępny jest także w Polsce (memberxxl.pl).

Member XXL spośród innych preparatów wyróżnia się składem (w pełni bezpieczne, naturalne składniki). Skuteczność tego produktu została potwierdzona badaniami, z których wynika, że średni wzrost penisa osób badanych wyniósł aż 5 centymetrów. Niemal 90% osób badanych uznało wyniki kuracji Member XXL za bardzo dobre, dobre lub zadowalające.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*