Zielony jęczmień – suplement diety na odchudzanie

Proces redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej zwykle realizowany jest poprzez dietę i trening. Niekiedy, dodatkowo osoba odchudzająca się stosuje suplementację. Zobacz jaki suplement wybrać i dlaczego powinien to być zielony jęczmień!

Zielony jęczmień na odchudzanie
Spośród wielu produktów na odchudzanie, jednym z najwyżej ocenianych jest zielony jęczmień. Zmikronizowany młody jęczmień to suplement, który prawdziwą furorę robi za oceanem. To właśnie tam uznawany jest za „rewolucję w odchudzaniu”.

W Polsce nastroje są nieco bardziej stosowane, ale to w żaden sposób nie umniejsza zielonemu jęczmieniowi. Doskonała kompozycja mikroelementów i witamin wraz z błonnikiem to gwarancja skuteczności na najwyższym poziomie.

Jak działa zielony jęczmień?
Zielony jęczmień to suplement diety, który ma ogromny wpływ na układ pokarmowy. Przede wszystkim, doprowadza do zwiększenia tempa metabolizmu i ograniczenia apetytu, czego konsekwencją jest ograniczenie tycia.

Ponadto, zielony jęczmień pozwala przywrócić siły witalne i poprawić ogólną sprawność fizyczną. Z tym suplementem wręcz można nabrać entuzjazmu do odchudzania.

Błonnik, czyli tajemnica sukcesu zielonego jęczmienia?
Powszechnie uważa się, że za skutecznością zielonego jęczmienia stoi bardzo duża zawartość błonnika pokarmowego, który posiada liczne właściwości pozwalające:

  • Oczyścić organizm z toksyn
  • Ograniczyć apetyt
  • Usprawnić pracę układu pokarmowego
  • Uregulować rytm wypróżnień
  • Ograniczyć wchłanianie cholesterolu i trójglicerydów

Trudno nie zgodzić się z tezą, że to właśnie za sprawą błonnika zielony jęczmień jest tak skuteczny. Jednakże, trzeba mieć również na uwadze, że efektywność kształtowana jest także przez pozostałe wartości, minerały i mikroelementy.

Zielony jęczmień – opinie
Opinie na temat zielonego jęczmienia są zwykle bardzo pozytywne. Najczęściej chwaloną cechą tego preparatu jest niesamowita szybkość działania (odchudzanie w tempie około 5 kg/miesiąc) oraz brak efektu jojo (zielony jęczmień działa kompleksowo – dociera do źródła problemu).

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*