Jak schudnąć dzięki zielonej herbacie?

Odchudzanie to proces, który składa się nie tylko z diety i ćwiczeń. Niezwykle ważnym elementem jest również suplementacja. Na rynku suplementów diet znajdziemy mnóstwo produktów o działaniu odchudzającym. Ich skuteczność, cena i tempo działania są zróżnicowane. Jak wybrać optymalny środek? Który z suplementów jest warty rekomendacji?

Zielona herbata, czyli tanio, szybko i skutecznie?

Zielona herbata to jeden z najlepiej dostępnych suplementów diet. Wszak, uważana jest za zwyczajny środek spożywczy, a jej dobroczynnie działanie jest swojego rodzaju skutkiem ubocznym. Dostaniemy ją między innymi w sklepach spożywczych, sklepach ze zdrową żywnością, a nawet w aptekach.

Zielona herbata wykazuje bardzo silne właściwości wspomagające pracę całego układu trawiennego. Pozwala zwiększyć efektywność pracy, co przekłada się na zmianę tempa metabolizmu. Co więcej, uważa się, że zielona herbata ogranicza łaknienie.

Ekstrakt z zielonej herbaty działa bardzo szybko. Już po dwutygodniowej, regularnej suplementacji można zauważyć pozytywne efekty stosowania tego suplementu.

Ile można schudnąć z zieloną herbatą?

Trudno o jednoznaczną odpowiedź. Podobnie jak w przypadku innych suplementów diet – zielona herbata i jej działanie zależne jest od diety oraz treningu. Sama w sobie zielona herbata nie daje zbyt dużych rezultatów. Jednakże przy zastosowaniu odpowiedniej diety i treningu, efektywność odchudzania może wzrosnąć o nawet kilkadziesiąt procent.

Opinie na temat tego środka są zwykle bardzo pozytywne, czego nie można powiedzieć o innych, komercyjnych preparatach. Być może dlatego, że tutaj nikt nie obiecuje „gruszek na wierzbie”.

Z całą pewnością, stosowanie zielonej herbaty jest swojego rodzaju gwarancją efektywności na najwyższym poziomie. Dlatego też, nie ma powodu by przepłacać i korzystać z drogich suplementów diet.

Jak stosować zielona herbatę?

Zielona herbata dostępna jest w dwóch postaciach: suszu ziołowego oraz tabletek (ekstrakt). Stosowanie suplementu należy realizować 1-2 razy dziennie (zgodnie z zaleceniami producenta). Herbatę w formie naparu pijemy nawet do 3-4 razy na dobę.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*